Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli?
Děkuji za každou odpověď

Fixace dělohy a strach z prasknutí stehů. Jak jste to měly vy?
Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli? Děkuji za každou odpověď

Prolaps čípku a operace. Jaké jsou vaše zkušenosti?
Zdravím dnes jsem byla u gindra a mám prolaps čípku je viditeľný okem říkal navrhnul mi operaci tak se chci zeptat na vaše zkušenosti říkal že je několik možností jak to zle operovat , bylo by možné i