Fixace dělohy a strach z prasknutí stehů. Jak jste to měly vy?
Dnes v 06:01
Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli?
Děkuji za každou odpověď
Ve vlhku a bez vzduchu se rány hojí pomalu. Potřeba dodržet klidový režim, a to striktně.

Řídila bych se tím, co mi doporučil lékař. Ten klidový režim není pro nic za nic. Tohle neuspěcháš, má to svůj čas. Jo chápu, že s malým dítětem to dost dobře nejde a je to poněkud panská rada, ale fakt dělej jen to nejnutnější a hodně věcí v domácnosti může jít bokem.