icon

Jsem po fixaci delohy nic mě nebolí ,nekrvácí potřebuji doma fungovat mám rok a půl staré dítě a domácnost bojím se aby mi nepraskli stehy jak jste to měli?
Děkuji za každou odpověď

avatar

Netahat dite, v domacnosti delat jen to nejnutnejsi. Nedelej si to obtiznejsi nez je. Vsechno pocka.

Dnes v 06:39
avatar

Prcka nezvedej vem k sobe na gauč ci postel, ven muzete jit s tatínkem, domácnost počká, delej nejnutnější. My tak žili rok a půl, opravdu se svět nezhroutil.

Dnes v 06:46
avatar

Vazne je tak nutne fungovat, ze ohrozis sve zdravi?
Nebo vse oar dni vydrzi, makne tatinek a ty jen budes s prckem 🤷🏻‍♀️

Dnes v 08:48