Nejde o to že je jí 16, ale že musí zůstat ležet 🤔😉
Já jsem v 15 zůstala na táboře i se zlomenou nohou😂😂. Na latrynu jsem se nechala vozit ve dvoukoláku😂. Bylo to naprosto super. Byla jsem zamilovaná do vedoucího a domu bych nejela ani za nic😉. A jo, začal se mnou chodit i se zlomeninou😂. Dceři přeji rychlou léčbu a tábor si určitě užije i jako vedoucí😘
Držím pěsti, ať to zvládneš jak Ty, tak Anička. Ale nepochybuju o tom💖
Ja si to uzivam vic jako vedouci,nez kdyz jsem byla dite.Hraju co chci a nemam vecerku a hlidky 😁😁
Jo to chápu 😁 já si dva dny před odjezdem na tábor zlomila ruku a měla jí celou v sádře, ale stejně jsem si vydupala to, že tam prostě pojedu 💪😁😁 bylo mi 8 😁
Taky bych zůstala na táboře! Jezdila jsem i jako vedoucí a jednou nám zůstala i jedenenactileta se zlomenou nohou 😉
Tak jedeme pro Aničku. 😒Kotník natekl do obr rozměrů a tak chci kontrolní RTG aby se nic nezanedbalo. Holka tancuje závodně latinu, tak chce aby se to co nejdříve a pořádně zhojilo. A já taky, aby místo toho třeba celý život nekulhala. 🤔😒😪
@katynka78 tak jsem byli u nás na RTG a zlomené tam nic není, ale je to těžký výron. Má kotník třikrát větší a hraje všemi barvami od malíčku až do půlky lýtka. Dostala na 14 dní ne chodící sádru a berle a potom ještě 14 dní suchou ortezu. Za to jak byla statečná, dostala kopec zmrzliny, sbastila půl plechu boruvkoveho koláče, hromadu brambor dva špízy okoupala se (jelikož smrdela na dva metry a bláto měla až v podprsence 😂😂😂), a usnula o půl osmé jako špalek 😉😆s Oliverem v naší posteli 😍🤗

Ty jo, v 16 bych asi zůstala i s výronem ...původně jsem četla 6 - letá 😃