Prosím tip na super 3/4 legíny na cvičení. Ne lelosi a pikaluna. Nejlepe barevné. Děkuji 😉
panilisteckova
autor@losbobos mám na mysli fakt jasný, zajímavý a krásný barvy. Tady v těchto bych řekla že mají jen takové pro mě "nudné". Tedy Decathlon. Lidl mi nesedí...
25. kvě 2023
panilisteckova
autorTřeba takove...
25. kvě 2023
Dechatlon
25. kvě 2023
panilisteckova
autorNebo takové
25. kvě 2023
My protein?
25. kvě 2023
panilisteckova
autor@klonkytka no jooooo. Máš s nimi zkušenost?
25. kvě 2023
panilisteckova
autor@klonkytka hm tak nic. Mají katastrofální recenze
25. kvě 2023
Litex
25. kvě 2023
Carpatree
25. kvě 2023
Shein 🙂
25. kvě 2023
Mam par legin z dedolesu a jinak beru z ciny a to jsem prekvapena, ze je taky noc fajn.
25. kvě 2023
Mně se strašně líbí besttime a teda novinka louka je wau 🥰
25. kvě 2023
best time jsou fajn
25. kvě 2023
My protein je top
25. kvě 2023
Wish, mám z tama legíny už přes 3 roky, barevné, s obrázkem a stále drží 😁
26. kvě 2023


Decathlon, lidl....