icon

Prosím tip na super 3/4 legíny na cvičení. Ne lelosi a pikaluna. Nejlepe barevné. Děkuji 😉

avatar

Decathlon, lidl....

25. kvě 2023
avatar

@losbobos mám na mysli fakt jasný, zajímavý a krásný barvy. Tady v těchto bych řekla že mají jen takové pro mě "nudné". Tedy Decathlon. Lidl mi nesedí...

25. kvě 2023
avatar

Třeba takove...

25. kvě 2023
avatar

Dechatlon

25. kvě 2023
avatar

Nebo takové

25. kvě 2023
avatar

My protein?

25. kvě 2023
avatar

@klonkytka no jooooo. Máš s nimi zkušenost?

25. kvě 2023
avatar

@klonkytka hm tak nic. Mají katastrofální recenze

25. kvě 2023
avatar

Litex

25. kvě 2023
avatar

Carpatree

25. kvě 2023
avatar

Shein 🙂

25. kvě 2023
avatar

Mam par legin z dedolesu a jinak beru z ciny a to jsem prekvapena, ze je taky noc fajn.

25. kvě 2023
avatar

Mně se strašně líbí besttime a teda novinka louka je wau 🥰

25. kvě 2023
avatar

best time jsou fajn

25. kvě 2023
avatar

My protein je top

25. kvě 2023
avatar

Wish, mám z tama legíny už přes 3 roky, barevné, s obrázkem a stále drží 😁

26. kvě 2023