icon

Na naši maličkou princeznu jsme se strašně moc těšili (takové vymodlené druhé štěstíčko, na které jsme si museli počkat 10 let). Těhotenství bylo "za odměnu" (žádné nevolnosti, obtíže.....) a bříško si rostlo svým pozvolným tempem, takže já si těch 9 měsíců naprosto užívala 🙂
#babydove_soutez

avatar

Krásná fotka ☺️😍

17. zář 2018
avatar

užasná fotka

17. zář 2018
avatar

Nádherné

17. zář 2018
avatar

To je jedna z nejkrásnějších fotek 🙂

17. zář 2018
avatar

Krásná fotka

17. zář 2018