icon

Ahoj holky, nevíte co by to mohlo být? Máme toho plný barák. Nějaký druh molu?

avatar

jepice

17. únor 2019
avatar

Ja myslim ze to je jepice..nic domaciho..jak se oteplilo tak ty jedou..

17. únor 2019
avatar

Jj jepice

17. únor 2019
avatar

Jepice žije krátce max.3 dny, občas je máme taky.Přiletí z venku.Je vidět, že hodně a poctivě větráte🙂

17. únor 2019
avatar
17. únor 2019
avatar

No jepice! Jsou úžasný. Nechají se v pohodě chytnout. Teď je jejich doba. Venku teplo, vylizaji z děr. Nikdy jsem nepozorovala ale žádnou škodu. Ale otravuje to, to je jasné

17. únor 2019
avatar

Nebo ano, zlatoočko. Ale mezi lidmi se jí říká jepice, protože opravdová jepice zas tak často o vidění není. My jsme tomu doma jinak neřekli, než jepice. Mám je ale moc ráda

17. únor 2019
avatar

To neni jepice ale jak pise
@ba0terka zlatooocka jepice ve vetsine spise vsech pripadech maji takova tri "zihadylka"na zadecku....

17. únor 2019
avatar

Super, děkuji.❤️

17. únor 2019
avatar

Koukam že to jsou pomocnice. Máme tu i spoustu much a dočetla jsem se že právě papaji i jejich larvickY. V domě bydlíme od listopadu a už tu máme takový život. Plus ještě spoustu baněk od sršni. 😬

17. únor 2019
avatar

Jepice 👍

17. únor 2019
avatar
Autor komentář smazal