icon
1 / 1
avatar
21. lis 2021
avatar

Taky vlevo

21. lis 2021
avatar
21. lis 2021
avatar

Půjdu proti proudu
Vpravo 😂

21. lis 2021
avatar

vpravo

21. lis 2021
avatar
21. lis 2021
avatar

Beatbo, ten novy se mi moc nelibi

21. lis 2021
avatar

V levo 😍

21. lis 2021
avatar

Beatbo 😍

21. lis 2021
avatar

Vlevo

21. lis 2021
avatar
21. lis 2021
avatar

Určitě v levo, ten se mi líbí vic

21. lis 2021
avatar
21. lis 2021
avatar

Levý

21. lis 2021
avatar

Beatbo vlevo

21. lis 2021
avatar

Vlevo

21. lis 2021
avatar

Me se libi vic ten novy (vpravo)

21. lis 2021
avatar

vpravo

21. lis 2021
avatar

Beatbo 😊👌 ten druhý mě nějak neuchvátil

21. lis 2021
avatar

Beatbo...stále u nás frčí. I 5letý si s ním rád hraje.

21. lis 2021
avatar
21. lis 2021
avatar
21. lis 2021
avatar

Levý 😍👏

21. lis 2021
avatar

Beatbo 😀

21. lis 2021
avatar

Levy má hezčí vzhled, ale funkčně mě moc nezaujal. Pravý znám jen z tvých recenzí a kdybych měla prcka, tak bych ho chtěla pod stromeček 😍

21. lis 2021
avatar

Máme Beatbo, takže ten 😁

21. lis 2021
avatar

Vpravo 😉

21. lis 2021
avatar

Máme Beatba a dceru moc neuchvátil. Na toho druhého už je velká, ale pro sourozence bych ho určitě vybrala.

22. lis 2021
avatar

@1pomnenka, @andinka97, @anedaned16, @anzet, @beautifulsmile, @elifida, @elledh, @eshly28, @gerzovajana, @hajanik, @kafr, @klovalka, @kvmatonka, @ladyhacek, @lmartinkova85, @nelinkaaaaa, @nicedaisy, @pestas, @petulkavt, @petulles, @priefi, @sarakucova, @velkabublina, @verunkanatalka, @vojkina, @wikki07, @zlataberta, @zuzkaasteli

Děkuji za vaše hlasy k miss sympatie 😀 Všem jsem zaslala srdíčko ❤

A překvapení pro všechny - chystám už brzy soutěž o toho sympaťáka vpravo! 😍

22. lis 2021
avatar
22. lis 2021