Taky vlevo
vlevo
Půjdu proti proudu
Vpravo 😂
vpravo
Levý
Beatbo, ten novy se mi moc nelibi
V levo 😍
Beatbo 😍
Vlevo
Vpravo
Určitě v levo, ten se mi líbí vic
Levý
Levý
Beatbo vlevo
Vlevo
Me se libi vic ten novy (vpravo)
vpravo
Beatbo 😊👌 ten druhý mě nějak neuchvátil
Beatbo...stále u nás frčí. I 5letý si s ním rád hraje.
Beatbo
Levy
Levý 😍👏
Beatbo 😀
Levy má hezčí vzhled, ale funkčně mě moc nezaujal. Pravý znám jen z tvých recenzí a kdybych měla prcka, tak bych ho chtěla pod stromeček 😍
Máme Beatbo, takže ten 😁
Vpravo 😉
Máme Beatba a dceru moc neuchvátil. Na toho druhého už je velká, ale pro sourozence bych ho určitě vybrala.
@1pomnenka, @andinka97, @anedaned16, @anzet, @beautifulsmile, @elifida, @elledh, @eshly28, @gerzovajana, @hajanik, @kafr, @klovalka, @kvmatonka, @ladyhacek, @lmartinkova85, @nelinkaaaaa, @nicedaisy, @pestas, @petulkavt, @petulles, @priefi, @sarakucova, @velkabublina, @verunkanatalka, @vojkina, @wikki07, @zlataberta, @zuzkaasteli
Děkuji za vaše hlasy k miss sympatie 😀 Všem jsem zaslala srdíčko ❤
A překvapení pro všechny - chystám už brzy soutěž o toho sympaťáka vpravo! 😍
levý

Vlevo.