icon
1 / 1
avatar

Letos jsem to zvládla za asistence obou, protože jsou zavřené školy a malý taky nechodí do školky, když nechodí ten starší..., ale dalo se to. Asi jak u vás, pár kousků si vyzkoušeli, objevili i nějaké staré hračky, tak se zabavili, takže jsem na to měla i docela klid.

21. lis 2020
avatar

Když jsou děti pryč snažím se věnovat spíš sobě, takže tyhle různý věci děláme společně a snažím se je zapojit něco jim dám za důležitý úkol, třídit ponožky nebo tak... 🤔 😂

21. lis 2020
avatar

nebudou U nas k dostani i jine zviratka linkimals? dekuji 😊

21. lis 2020
avatar

@zabicka888888 asi tě zklamu, ale zatím to v plánu nebylo 😊😕 Zkusím zjistit, zda není nějaká změna a dám vědět 😉👍

21. lis 2020
avatar

@petaov
@perla28
Jojo, také jsem zjistila, že nejlepší jak zvládnout něco s dětmi je dát jim velmi “důležitý úkol”, aby měly pocit, že jsou velkými pomocníčky 😉
Postupně se přesvědčuji, že s těmi dětmi jde zvládnout téměř vše - někdy to není snadný, chce to trpělivost, ale když to jinak nejde - my ženský si poradíme 😃👍

21. lis 2020
avatar

Od samého začátku dělám úplně všechno s ní. Někdy to bylo o nervy, někdy stále je, ale je už celkem zvyklá 😁
Hlavní je dostat úkol a dát jim pocit, že bez nich by to vůbec nešlo 😅

21. lis 2020
avatar

@petuliiik01 já to ani neberu že to jinak nejde.. Spíš mi to tak přijde správný, děti zapojit do toho co se doma dělá. Jakože víš jak přijde mi nelogické je vyhanet od práce když je to zajímá a je to pro ně hra a pak je naopak za pár let zase k tomu složitě tahat.

21. lis 2020
avatar

Dcerka mi jednou u vytřídění skříně pomáhala. Příště jede na hlídání🤣.

21. lis 2020