A abyste věděli, tak moje nejoblíbenější fotka #s_tatinkem je takhle. Jsou mi tam tak tři roky, jsme na Zvíkovci u Berounky, kde jsme měli chatičku. A já to tam dodnes miluju. A strašně, strašně mě mrzí, že tu tatínka už nemám. Byl by Tondovi báječným dědou a Toník by s ním nejedny dobrodružné prázdniny trávil u řeky 😵
andelkaprdelka

14. čer 2016
Oéti moc hezké - mám to úplně stejně jako Ty, taky mi tu taťka pro Ty moje dva prcky hrozně schází☹
14. čer 2016
