A víte co???
Za půl hodiny dám spát pídě a já si udělám ledovou kávu a hupsnu do bazénu! 😀
A budu se hodinu a půl ráchat, opalovat a dočtu si Harryho konečně!
Taky se někdy tak strašně těšíte, až háďata půjdou spát? 😀
ledovou kávu i bazén Ti závidím a to dost 😀
ale přeju Ti to :-*
Já! Půjdu si lehnout taky!
Já mohu normálně fungovat jen,když malá spí😃😃Věší se mi za nohy,vytahuje věci ze šuplíku,rozhazuje věci ze sušáku,no prostě sranda.Takže si teď taky užívám kávičku a chvilku klidu☺
Ja uz si kavu davam a cucim na Colomba. Pac mam i uvareno od vcera 😀 to je pohoda
Nekdy? Denne! Bohuzel malokdy se postesti,ze spi obe nastejno a jeste ke vsemu dostatecne dlouho. 😀
Ja tak pred pul hodkoi vstavala,site ve skolce ma bazen nemam odvahu abych tam nezustala nez dorazi manzel z prace presi jen vytahnout ten brich z bazenu... 🙂 a pujdu vyzehlit posledni veci do porodnice a asi si dobalim tasku.Ale tvoje plany jsou luxusniluxusniuzij si to a hezky si odpocin 😉 @pipetulaa
Joo to byly casy kdyz syn jeste spal, rada na to vzpominam.... ted se kazdy den tesim, az prijde z prace tatinek a hraje si se synem on....
@bebe_84 my uz mame jedno doma 🙂 V sobotu oslavil malej 3 roky a tenhle prcek mel byt 4.10.ale mam ted dva terminy na konec zari.mela jsem radost ze letosni leto jsem prezila ze vloni byli horsi vedra a ejhle venku je na padnuti ale nastesti je malej uz ve skolce jinak bych umirala.venku nekde s nim 🙂 🙂
těším, bohužel se u nás chodí spát až večer
A co Harry? Dobry?
Dost casto teda 😀 akorat to vetsinou dopadne tak, ze nez stihnu uklidit nebo udelat nezbytnosti, tak se monitir na chuvicce rozblika... 😀 coz znamena: ZADNEJ VEGET 😀
Vždycky! 😀 Akorát jak už jsou dva,tak nikdy nespí stejně ů...
Každý den 😀
@kristinandbaby Me se to libi moc 🙂
Jaky dil Harryho ctes?
Na to se dnes tesim celej den,ale zatim to nevyslo 😆😆😆
Někdy? Poslední dobou vždycky 😂