Dneska asi erupce nebo co. Tonda od rána vřeští jako tur, odmítá jist, odmítá cokoliv. Jenom se kojí a řve. Stále dokola. Bože proč zase...
pipetulaa
autor@kristinandbaby Jo, přesně. Už dvě noci peklo!
26. zář 2016
@pipetulaa Furt se stoura v puse, ale nevidim nic...
26. zář 2016
Ty nasi Tondove....dneska zvlast ted vecer vriiiiiskot!! Pocitam minuty nez dojede tatinek😂😂😂kojim a zaroven pisu😂
26. zář 2016
Tak já bych tyhle erupce pro změnu brala, protože malá je naopak zlatá. Vůbec si nestěžuji. 😊
26. zář 2016
Tak u nas uz id vcera. Prooootivnej, nemuzu ani z dohledu. I noci k nicemu 😩😩😩