icon

Dobre rano z farmy!
Jsem po vyborne snidani a plan na dnesek je byt cely den venku. Dopoledne pole, odpoledne zvirata. Obed formou pikniku v prirode.
Mame se uzasne.

Zpravy z domova: Tonik uz od meho odjezdu silene horecky. Neustale tedy visim na telefonu, nervni jako pes ☹ chudak muj maly. Mam pocit, ze jsem matka k hovnu, kdyz jemu je spatne a ja jsem tak daleko ☹

#hipp #vylet_na_farmu

avatar

nejsi matka k .... to se prostě stane, že zrovna, když někam jedeš, tak se všechno po.....
neboj se, oni to doma zvládnou a Ty se vrátíš a budeš tam s Toníkem :-*
hlavně si to nevyčítej :-*

26. črc 2016
avatar

Skoda, ze tatka nema prso. Mymu malymu by to jedine pomohlo.

26. črc 2016
avatar

To ti Peťulko dělá naschvál, abys příště nikam nejezdila!
Všechno bude v pořádku, užívej! 💕

26. črc 2016
avatar

Blbá náhoda, ale manžel to určitě zmákne a Tonda taky 😉 Mimochodem, MamaLifestyle dala na instáč vaši fotku. Hned mi docvaklo, kdo vedle ní stojí 😀 Užívej 😉

26. črc 2016
avatar

@a.n.d.y i mně 🙂

26. črc 2016