Oooo krásná :-*

22. čer 2016
22. čer 2016
Sekne ti to!!
22. čer 2016
Mně se hezky líbí...u tebe to vypadá přirozený, máš svetlou pleť..takže super!
22. čer 2016
Zrzky se mi líbí mělo být. já jed ou taky přišla domů zrzavocervena a tehdá mi chlap řekl, že jsem jak indiánská náčelnice na válečné stezce. Od té doby jsem ztratila odvahu..ale tobě to opravdu sluší.
22. čer 2016
@pipetulaa vypadá to moc dobře.. Sluší mooooocccc

22. čer 2016
Vás ve městě nepoznám! Když tak se hlašte 😆👍🏻👍🏻😉
22. čer 2016
Kočkááá neskutečnááá! :-*

22. čer 2016
Ooooooo parada

22. čer 2016
Juuu taky se zítra chystám jít z blond na zrz ...a bojim se bojim 😊
23. čer 2016

Moooc pekne😊