Pukylino je menší, sed ve výšce 22cm, wutsch trochu větší, sed ve výšce 24.5cm.
Mame koupene Wutsch 🙂 Varianta Wutsch má tzv. integrovanou kyvadlovou nápravu - přeloženo do lidské řeči to znamená, že tam, kde se řídítka napojují dole na osu koleček, je ten kloub udělaný výkyvný, tzn. že odrážedlo se při zabrání za jednu či druhou stranu řídítek malinko vychýlí a kolečko se může i trochu nadzvednout. Posiluje to trénování rovnováhy u dětí, před tím, než pak přesednou na dvoukolové odrážedlo (menší typ Pukylino toto nemá). Na čtyřkolové odstrkovadlo Wutsch pak plynule navazuje dětské dvoukolé odrážedlo Puky LRM.
@pipetulaa 😀
Je to odsud http://www.neobycejne.cz/Odrazedlo-WUTSCH-ruzov...
Je tam i obrazkove porovnani.
Budu ho taky pořizovat, dneska mi ho vychválila kamarádka 🙂
Zrovna predevcirem jsme ho koupili a Tonča je s nim spokojený 🙂
taky jsme koupili k 1. narozkam 🙂

My dali wutsch, na obrázku je ale pukylino 🙂 dvě starší začaly chodit ve 14m a rovnou na tom uměly jezdit, nejmenší ještě nechodí, ale zkoušela jsem a na zem dosáhne. Je stabilní, děti mi z něj myslím nikdy nespadly, narozdíl od motorky. Ale hlavní výhodu vidím v kolečkách, jsou tichá a neničí podlahu, takže jsem ji dětem nechala přes zimu na doma... za mě super kup. A ještě dodávám, že jsme koupili použité a i po dvou mých dětech je stále jako nové, další dvě zvládne určitě.
Akorát holky často říkají, že si děti najížděly na nohy, mé to udělaly tak 3x, pak se naučily.