.. a blesky hromy,to me uplne dobiji,relax 😇
16. čer 2016
I mě to baví.....ale dneska tu byla taková brutální buřina, že se nedalo ani spinkat.....ale jinak bouřky miluju 😉 😀 😀
17. čer 2016
No hlavně, aby to přešlo do zítra 😂 Máme jet přát tchýni a při představě, jak 10 lidí a mokrý pes sedí na 5ti metrech čtverečních mě moc nenabíjí 😂😉
17. čer 2016
pipetulaa
autor@zuzana.79 Zuzi, my dneska odjizdime na vikend pryc a zatim u nas leje...taky doufam, ze to pujde do prdelky 😀
@andelkaprdelka u nas byla vecer taky burina jako prase, asi hodinu 😀
17. čer 2016

Já taky 😉