Nemate nekdo Mitsubishi Outlander?? Recenze?? Diky!
Strejda má a nemůže si ho vynachválit. Je prostorný, pohodlný, bezpečný. Před asi měsícem se zakoukal v koloně a nestihl dobrzdit. Děti vzbudilo to že se to auto jinak pohlo. Prý to bylo jako do peřinky. V pohodě pak dojeli domů.
11. čer 2016
známej má a asi jediný, co mu vadí, že se skoro nevedjou 3 autosedajdy vedle sebe.... jinak super svezení 🙂
11. čer 2016
Ano. Bezva auto, hodně se do nej vejde. Spolehlivé, bez poruch.