Nemáte recept na buchtu, bábovku, proste něco, kde upotřebím cca 6-8 přezrálých banánů?
Dětský zdravý dort 😀
4. říj 2016
Můj oblíbený banánový chlebíček, dělám ho skoro každý týden:
http://unasdomacz.blogspot.cz/2015/06/bananovy-...
4. říj 2016
Měla jsem rozepsány taky banánový chlebíček, ale zuzmenda mě předběhla 😀. Také ho doma milujeme 🙂
4. říj 2016
pipetulaa
autor@littlecharm jednou stačilo 😂😂
4. říj 2016
4. říj 2016
Banánivyl chlebíček,u nás nikdy nestihne ani vychhladnout 🙂
4. říj 2016
Delam bezlepkovy kolac, zrovna je na stole. A je nejlepsi;
100 g ryzovy mouky, lzicka sody, 2 vejce, 50 ml rozpustenyho masla, 6 zralych bananu (rozmix), 3 jablka (rozmix), dle chuti rozinky, chia, orechy... Top!
4. říj 2016
Do jakékoliv bábovky (rozmixovat do těsta) a je to mňááááámka. Nebo s mlékem a cukrem koktejl - taky dobrota.