icon

Nemáte recept na buchtu, bábovku, proste něco, kde upotřebím cca 6-8 přezrálých banánů?

avatar

Do jakékoliv bábovky (rozmixovat do těsta) a je to mňááááámka. Nebo s mlékem a cukrem koktejl - taky dobrota.

4. říj 2016
avatar

Dětský zdravý dort 😀

4. říj 2016
avatar

Můj oblíbený banánový chlebíček, dělám ho skoro každý týden:
http://unasdomacz.blogspot.cz/2015/06/bananovy-...

4. říj 2016
avatar

Měla jsem rozepsány taky banánový chlebíček, ale zuzmenda mě předběhla 😀. Také ho doma milujeme 🙂

4. říj 2016
avatar

@zuzmenda
@joannah13 holky super!!! To je ono! Díky, jdu na nej ❤️

4. říj 2016
avatar

@littlecharm jednou stačilo 😂😂

4. říj 2016
avatar
4. říj 2016
avatar

Banánivyl chlebíček,u nás nikdy nestihne ani vychhladnout 🙂

4. říj 2016
avatar

Delam bezlepkovy kolac, zrovna je na stole. A je nejlepsi;
100 g ryzovy mouky, lzicka sody, 2 vejce, 50 ml rozpustenyho masla, 6 zralych bananu (rozmix), 3 jablka (rozmix), dle chuti rozinky, chia, orechy... Top!

4. říj 2016
avatar

@brsh super, díky!! Bananovy chlebíček je upeceny a banány ještě zbývají, zítra se pustím do toho bezlepkoveho! 👍🏼

4. říj 2016
avatar

@pipetulaa jeste lzicka skorice a pecu ve forme na dort (26cm). At chutna 🙂

4. říj 2016
avatar

@brsh Dekuju! 😘

4. říj 2016