Vzala bych letadla. Ty mapy samy o sobe vYpadaj jak fleky,takze kdyz tam bude nejakej realnej,ani to nepujde poznat 😀
Nedoporucuju cernou barvu, ten material se obira. Mam ji od lonskeho jara, nepouzili jsme ji, jen zkouselii, bylo vedro a pak jsem na ni zapomnela. Musim se rozhoupat k prodeji. Ta zelena je krasna.
Me se nejvice libi 1.
Tak jsem nakonec objednala trojkuuuuuuuuu

Aligator je super, taky se mi líbil, a lepily v době kdy jsem objednávala byl dostupný jen v US. Mám Navigatora a dobrý, ta bílá se nespini, je taková smetanová, tak na ni špína vidět není.
barevne tuly jsou krásnější 🙂 barvu oblečení bych neřešila, bude to to stejné u modré i u zelené, takže jednu z nich. Mě zaujala víc ta zelená 🙂
Meduzky jsou bozi,ve verzi toodler jsem vsak nesehnala u nas,ani v cizine
Ty byly i v mých top 5 😁
Nakonec jsme nekoupili ale nic, dítě to nošení stejně bojkotuje.

ta morska je fajnova, skus pozriet polske stranky ci eBay.co.uk tam myslim Tula je tiez casto🙂