Ty jsou úžasné 😍
8. říj 2016
Mohla bych poprosit, jaký má Toník obvod nártu? Mám obavu, aby se tam malý vešel. A případně, je vložka vyndávací? Každý eshop uvádí jinou šířku. Moc děkuju za odpověď.
6. pro 2016
Ty jsou úžasné 😍
Mohla bych poprosit, jaký má Toník obvod nártu? Mám obavu, aby se tam malý vešel. A případně, je vložka vyndávací? Každý eshop uvádí jinou šířku. Moc děkuju za odpověď.
Na tyhle mám taky zálusk, furt se nemůžu rozhoupat, jaké podzimní botky synovi pořídit. začal chodit v červnu a celé léto prochodil buď v capákách, bos nebo v sandálkách od tikki. V srpnu jsem mu pořídila tikki celoročky, zatím mu je stále dávám, s vlněnou ponožkou jsou ještě o.k. ale přece jen už to brzy bude chtít něco odolnějšího.
Upřímně se bojím objednat nějaké vyšší, zkoušela jsem malému gumáky, ale neuměl v nich chodit, prostě taková ta klasická robotí chůze...