Slíbila jsem recenzi botiček Froddo Prewalkers Winter!
Takže před chvilkou došly. Toník má nožičku 13,5cm a vzala jsem mu velikost 23. Má je podle mého akorát - ukázkový nadměrek. Ale vydrží mu tak měsíc a budeme rádi. Nicméně ve větších by zakopával.
Botičky jsou výborně zpracované, měkké, s gumovou podrážkou, kožené a uvnitř beránek. Jsou opravdu na první krůčky. Za ten měsíc, měsíc a půl, až bude na nožičkách Toník trochu jistější, tak pořídíme opravdu nějaké zimní, teplejší, vyšší.
Takže zatím dle mého - na studenější podzim a pro začínajícího chodce super!!!!!
Ty jsou úžasné 😍
Mohla bych poprosit, jaký má Toník obvod nártu? Mám obavu, aby se tam malý vešel. A případně, je vložka vyndávací? Každý eshop uvádí jinou šířku. Moc děkuju za odpověď.

Na tyhle mám taky zálusk, furt se nemůžu rozhoupat, jaké podzimní botky synovi pořídit. začal chodit v červnu a celé léto prochodil buď v capákách, bos nebo v sandálkách od tikki. V srpnu jsem mu pořídila tikki celoročky, zatím mu je stále dávám, s vlněnou ponožkou jsou ještě o.k. ale přece jen už to brzy bude chtít něco odolnějšího.
Upřímně se bojím objednat nějaké vyšší, zkoušela jsem malému gumáky, ale neuměl v nich chodit, prostě taková ta klasická robotí chůze...