pipetulaa
autor@barbaneola těší mě, že v tom nejedu sama 😀 😀 😀
11. črc 2016
taky to tak mám a hrozně mě to štve
11. črc 2016
😀 zrovna nedávno jsem přemýšlela, co jsme dělali když jsme neměli malého a vzpomněla jsem si, že jsme spali pomalu do oběda, snídaně u nás byly svátkem, nj kde jsou ty doby 😝 😀
11. črc 2016
Mám to stejně

11. črc 2016

Jsem na tom úplně stejně 😃😃