"Toníčku, už máš dávno spát, střihej do pelechu!"
A dítě lozí po obýváku a štěká: "Haf! Haf! Haf!"
Měním tedy rétoriku na povely: "Antoníne! Na místo a lehni!!!"
😀
pipetulaa
autor
11. zář 2016
11. zář 2016
Pomohlo to? Nase tu lita jak tryskomys..tak asi udelam cicici..😁
11. zář 2016
My máme taky neposlušného Tondu, asi stejná rasa 😀
11. zář 2016
Asi s ním budeš muset začít chodit na cvičák 😀
11. zář 2016
U nás je to totéž 😀 já chodím a "Moničko, hají, spinkej, ťuťu ňuňu...". A chlap: "Lehni...!". Zajímavé je, že jeho poslechne a mě ne...
12. zář 2016
Taky tak, čím více se s ní já mažu, tím více mi "skáče po hlavě" a má ze mě srandu. Chlap pak na ni houkne a je klid, lehne si, ani nemukne 😀
12. zář 2016
@moninecko
@mississka11 poprve vidim, v cem by mi mohl byt ten chlap napomocen...ale stejne radsi koupim elektricky obojek.
12. zář 2016

Mame 5mesicniho Tonicka a moc nas to s manzilkem pobavilo😂😂😂 nas je poslusny, na miste, lezi a spi