Tonik miluje porad Muzicirovani. Takze to u nas jede jako hudebni kulisa od rana do vecera
Vysledky to ma nasledujici:
1. Neustale si zpivam: splouchy splouchy, stika zere mouchy, zblunky, zblunky a kapr merunkyyyy..
2. Prestala mi vadit Molavcova, kterou jsem z duse nesnasela.
3. Asi jsem se zamilovala do Honzy Maxiana
😀 😀
u nás jede Fíha Tralala :D Sice mi jde hlava kolem, ale holky jí žerou
31. kvě 2016
Ja molavcovou nemuzu porad 😀 a celkem me nastvali, kdyz v poslednim dile, co jsem viděla, zpivali nohavicu, kde v textu je "kouse debilni hosti"..
31. kvě 2016
My milujeme Mira Jaroše 😉
31. kvě 2016
Mikymu se to taky líbí... a mně se líbí Maxián 😀 miluju jeho hlas ve znělkách pohádek 🙂
31. kvě 2016
Joo spouchy splouchy to je u nas taky.obcas mam pocit ze mi z toho taky pekne spoucha😃