plksv
3. lis 2018
313 

Sunlight, test na jedničku!

Když se před pár dny objevila na Modrém koníku nabídka na testování tablet do myčky, hned jsem si řekla: "Ano, naše rodina je ten pravý kandidát!" A i když jsem v reakcích pod nabídkou byla tak sto padesátá, přesto nás vybrali! (Důkaz, že na Koníku opravdu čtou všechny komentáře). Balíček jsem si nechala poslat do školy, a když mi paní vrátná volala do kabinetu, že ho tam mám, hned jsem měla veselejší den. Jenže pak mě přepadly pochybnosti. Jsem totiž strašně konzervativní a už roky používám jen jedny kapsle do myčky, jsem přesvědčená, že jsou nejlepší. Jak teď budu psát negativní recenzi?

MOJE RODINA

Před 21 lety jsem si vzala za manžela skvělého chlapa. To jsem ještě netušila, jaký kříž mě s ním čeká. Má totiž celkem přísnou dietu, takže nemůže jíst v žádné restauraci ani jídelně. K tomu mám doma dva puberťáky, kteří jsou odmalička nejedlíci. Sice chodí na oběd do školní jídelny, ale často si říkám, proč ty obědy platím. Takže po příchodu domů nadzvedávají pokličky hrnců na plotně. A pak mám pětiletého mrňouse, o kterém paní učitelka ve školce prohlásila, že takového nejedlíka už tam dlouho neměli. Podtrženo, sečteno, vařím opravdu každý den (někdy dvě jídla), polévku obden, cca každé tři dny něco peču. Asi nemusím zdůrazňovat, že bez myčky si svou kariéru hospodyňky neumím představit!

MOJE MYČKA

Moje myčka je stařenka, letos oslavila 12 let! Před ní jsem měla ještě jednu. Myčka je prostě náš průvodce během celého manželství. Předpokládám, že na starší a obyčejnější myčce nikdo na Koníku netestoval 🙂.

MOJE TABLETY SUNLIGHT

Přes počáteční nedůvěru musím zodpovědně říct, že tablety u mě a mojí myčky obstáli se ctí! A můžu je označit za MOJE.

Už první společný kontakt byl velmi příjemný: tablety krásně a intenzivně voní. Za další plus považuji skutečnost, že se do myčky dávají s igelitovým obalem.

Pro mou stařičkou myčku a tablety jsem připravila několik zkoušek. I když do myčky nerada dávám hodně špinavé nádobí, udělala jsem výjimku.

Program klasika, 65 stupňů, 1 hodina a 30 minut.

- Silikonová forma na bábovku, vyklopená večer, do myčky vložená druhý večer. Vše umyto perfektně!

- Děti snídají ovesnou kaši, nechaly zaschnout misky z umělé hmoty i s kousky vloček. Po kaši ani památky!

- Porcelánový hrneček od čokolády. Čistý.

Musím konstatovat, že jsem spokojená a tabletám jako správná učitelka dávám jedničku!

Na závěr shrnutí pozitiv:

- úžasná vůně

- skvělá manipulace

- 100% mycí schopnosti

- příznivá cena

Je mi jasné, že to zní jako klišé, ale já žádné negativum nenašla.

Na závěr mi nezbývá, než říct:"Milý Koníku, opravdu Ti děkuji!"

#test_sunlight #recenze #zkušenosti_sunlight

Když píšeš o myčce stařence, predstav si, že mám myčku asi 22letou 😯 ale jinak je na slohu vidět, čím se živíš, hezky sepsáno 👍

3. lis 2018
plksv
autor

@celaskon87 děkuji za pochvalu🙂. A Tvoje myčka je ultrastařenka 🙂.

3. lis 2018

Moc hezké, musím říct že po všech těch testech o nich také uvažuji. Akorát tedy - spíš tablety obstály? 😉

17. lis 2018
plksv
autor

@jita22 Ano, opravdu jsem byla spokojená🙂.

17. lis 2018

Začni psát komentář...

Odešli