icon
1 / 1
avatar

Můžu recept?

26. srp 2018
avatar

Také prosím recept,dělám jen bananovou.

26. srp 2018
avatar

Přidávám se..

26. srp 2018
avatar
26. srp 2018
avatar

Také prosím o recept, děkuji 🙂

26. srp 2018
avatar

Aj ja poprosím, ďakujem🙂

26. srp 2018
avatar

😀 také. Děkuji

26. srp 2018
avatar
26. srp 2018
avatar

Take piprosim o recept. Zrovna mam nadbytek jablek i hrusek.

26. srp 2018
avatar

Taky prosím

26. srp 2018
avatar

Taky by mě zajímal recept 😇

26. srp 2018
avatar

Také prosí recept, děkuji!

26. srp 2018
avatar
27. srp 2018
avatar

U takových KZ je přidávání receptu povinnost

sticker
27. srp 2018
avatar
plksv
autor

Holky, omlouvám se, trochu mě zasekly pracovní povinnosti. Recept je maximálně jednoduchý 🙂
Ingredience :
Tři velká jablka ( nebo 4 menší /hrušky)
1 hrnek cukru ( pokud máte kyselá jablka, tak cukru více)
1/4 hrnku oleje
3 vajíčka
2 hrnky ph mouky
1/2 prášku do pečiva
Kalíšek bílého jogurtu ( nebo hrnek mléka)
Jablka /hrušky nastrouhat
Do šlehače dám vajíčka, cukr, olej. Pak přisypu mouku s PDP na střídačku s jogurtem. Vmíchám jablka, šup do trouby na cca 180 stupňů tak půl hodiny.
Je dobrá, šťavnatá. U kyselých jablek pak můžete pocukrovat moučkovym cukrem, to dělají naše děti. Ale ta hrušková je fakt lepší.

27. srp 2018
avatar

@plksv děkuji určitě vyzkouším

30. srp 2018