Také prosím recept,dělám jen bananovou.
Přidávám se..
Také prosím o recept, děkuji 🙂
Aj ja poprosím, ďakujem🙂
😀 také. Děkuji
Take piprosim o recept. Zrovna mam nadbytek jablek i hrusek.
Taky prosím
Taky by mě zajímal recept 😇
Také prosí recept, děkuji!
U takových KZ je přidávání receptu povinnost

Holky, omlouvám se, trochu mě zasekly pracovní povinnosti. Recept je maximálně jednoduchý 🙂
Ingredience :
Tři velká jablka ( nebo 4 menší /hrušky)
1 hrnek cukru ( pokud máte kyselá jablka, tak cukru více)
1/4 hrnku oleje
3 vajíčka
2 hrnky ph mouky
1/2 prášku do pečiva
Kalíšek bílého jogurtu ( nebo hrnek mléka)
Jablka /hrušky nastrouhat
Do šlehače dám vajíčka, cukr, olej. Pak přisypu mouku s PDP na střídačku s jogurtem. Vmíchám jablka, šup do trouby na cca 180 stupňů tak půl hodiny.
Je dobrá, šťavnatá. U kyselých jablek pak můžete pocukrovat moučkovym cukrem, to dělají naše děti. Ale ta hrušková je fakt lepší.

Můžu recept?