Chystáme se obědvat králíka a puberťák volá: já chci křídlo😀!
No a já zase jako dítě chtěla po mamce králíka s hodně křupavou kůžičkou 😂
11. lis 2017
Taky jsem minule rikala manželovi ze nechci stehno ze chci křídlo 😂😂😂😂
11. lis 2017
to je asi jako když děláme zabíjačku PRASETE a vždycky se najde někdo kdo z něj chce kližku😀
11. lis 2017
jee a my dneska mame k obedu taky kralika(ze vcera) a rikal partnerovi :kolik tam je jeste masa? a on :2krat stehno a jedno kridlo😁
11. lis 2017
My když měli králíka, tak jsme zase chtěli kvedlačku-lopatku 😀
11. lis 2017
Teď jsem si vzpomela ze když manžel příjel z nemocnice po meningoencefalitidě pekla jsem kachnu. ...manžel trval na tom ze chce l obědu přední stehno :- D nemohla jsem mu vysvetlit ze kachna opravdu přední stehno nemá 😀
17. lis 2017
Když může Billa prodávat čtyřnohé kuře, proč by králík nemohl mít křídlo😀 Ale přiznám se, že jsem jako malá říkala těm předním nohám králíka, že to jsou křídla 🙂