Dcera si udělala na snídani lívance, jeden si nechala na talíři, že si ho dá, až přijdeme z kostela. A lívanec nikde. Proběhlo vyšetřování, bylo zjištěno, že ho snědl prostřední bratr. Ale nejlepší byl náš mrňous, který hned holce sděloval: Já jsem ten plivanec na talíři taky viděl 🙂.
ivhuska76

14. dub 2019
👍👍👍
14. dub 2019
Kdyby to byl aspoň lívanec.. ale kdo vy jedl plivanec, že? 😉 takže junior je z obliga😉
14. dub 2019
*by*
14. dub 2019