Super zazitek i svagr
2. črc 2018
Krásné a švagr je teda třída✌
2. črc 2018
plksv
autor@marketa11112
@caboonek jo, je opravdu borec!
2. črc 2018
Borec, fakt borec 😻
2. črc 2018
Klobouk, mega klobouk dolů!!👏 A tobě taky, já se adrenalinových zážitků malé bojím už teď (a to mi teď stačí když to rozpálí z kopce dolů 😂). Ne, vážně... Takových lidí, co přes překážky jdou dál a jsou silní, těch su vážím nadevše! 👍
2. črc 2018

uzasne.❤