Děti zahájily prázdniny skvělým zážitkem - švagr je vzal na výlet letadlem. Puberťáci letěli každý tak hodinu, mrňous se projel po letišti 🙂. Děti nešetřily superlativy, pro mě to byl taky adrenalin - ještě že je letadlo dvoumístné, napadly mě takové myšlenky, že když spadne, ještě dvě děti mi zůstanou - uf. Mimochodem švagr je na vozíku, je to první vozíčkář v ČR, který má piloťák a speciálně upravené letadlo, kde je vše na ruční ovládání. A nakonec - pořád jsem okouzlena, že člověk dokázal vymyslet a zkonstruovat něco takového, co dokáže létat 🙂.
Super zazitek i svagr
Krásné a švagr je teda třída✌
@marketa11112
@caboonek jo, je opravdu borec!
Borec, fakt borec 😻
Klobouk, mega klobouk dolů!!👏 A tobě taky, já se adrenalinových zážitků malé bojím už teď (a to mi teď stačí když to rozpálí z kopce dolů 😂). Ne, vážně... Takových lidí, co přes překážky jdou dál a jsou silní, těch su vážím nadevše! 👍

uzasne.❤