icon
1 / 1
avatar

A proč v pískovišti?...nějaký zvláštní opatření pro stromky?

15. pro 2018
avatar

*nějaké

15. pro 2018
avatar

Mno..? V pískovišti?

15. pro 2018
avatar

A mate po koupání 😁😁

15. pro 2018
avatar
plksv
autor

@sweetest
@perla28 holky, nic v tom nehledejte 🙂. Pískoviště je v rohu dvora, tak tam nepřekáží.
@veroniquecz okoupali jsme se včera a pak až na Štědrý den 😀😀

15. pro 2018