*nějaké
15. pro 2018
Mno..? V pískovišti?
15. pro 2018
A mate po koupání 😁😁
15. pro 2018
plksv
autor@sweetest
@perla28 holky, nic v tom nehledejte 🙂. Pískoviště je v rohu dvora, tak tam nepřekáží.
@veroniquecz okoupali jsme se včera a pak až na Štědrý den 😀😀
15. pro 2018

A proč v pískovišti?...nějaký zvláštní opatření pro stromky?