Úplně v pohodě, my zdravotníci nehledíme na obal, ale na funkcnost😎no stress
kdyby ji mel čistou,byl byl divnej😂😅
proč by ses měla stydět?vždyť je normální,že je zprasená,buď v klidu
Syn ji mel jak dobytek ( doslova a do pismene), ac jsme ji denne prevazovali, aby si ji neuspinil 😅
v pohodě...sestricka mu ji max prevaze cistym obvazem a bude spinava zase az za dva dny 😀 prosli jsme si tim pred mesicem 😀
Nestydět, to je normální ;)
hlavne nezapomenout na satek! my ho nechali doma a od doktora jsme si vyslechli, ze mu pak budou muset uriznout prsty, protoze mu napuchnou a umrou...ano takto doslova to rekl pan doktor...syn byl z toho v soku jeste tyden a ja asi den...doted lituju, ze jsem chovani pana doktora neokomentovala primo v ordinaci...mel i plno jinych podobnych poznamek, vcetne te proc tam vlastne lezeme a co chceme
Dva roky zpět si na táboře zlomil kluk hned 2. den ruku. Víš, jak vypadala ten 14. den? 😂 Neřešila bych. Je to normální 🙂
My ne že jsme ji měli špinavou jako 🐷 ale museli jsme jít dosádrovat, jak se drolila, když mu ji sundávali, měl tam listy ze stromů😀😀 takže klid..
Já měla sádru okolo 7. třídy a ve zprávě od doktora jsem měla napsané, že jsem přišla se zcela zdevastovanou sádrou :D Zlomila se mi a byla taková v rozkladu za ten týden :D
syn i po tydnu zlomil,tak nam ji vymenili🙂
@eloana dvouletý syn dostal dlahu,přijeli jsme domů,vysadila jsem ho z auta,udělal 2 kroky,spadl a dlahu zlomil,takže znovu zpět,udělali novou,za dva dny ji při pádu zlomil znovu,pak dostal sádru a po dvou týdnech opět zlomená,tak dostal novou a ta naštěstí další dva týdny vydržela a pak už ji mít nemusel,připadala jsem si jak idiot,když jsem řešila nové přesádrování😂
Nestyď se vůbec... Moje vesnická holka měla sádru před rokem, taky na ruce, po pár dnech vypadala, jako když ji půjčuje kominíkovi... Na kontrole pouze přisádrovali, obalili novým obinadlem a jelo se dál...
Děkuji za uklidnění 🙂.
@zako já mu to převazuju čistým obvazem, když jdeme mezi lidi🙂.
@perla28 Jdeme do nemocnice na chirurgii, byli jsme totiž se zlomeninou večer na pohotovosti, takže nás automaticky napsali tam. Už se těším na tu frontu! Viděla jsem na fotce, že Vy jste byly na nové poliklinice, tam jsem byla s klukem před lety a bylo to lepší, i přístup.

Kam jdete na kontrolu?