Hraje pro vás nějakou roli fotka na profilu uživatelky? Pořád spekuluju - dát, či nedat?
Já ji smazala. Už to tu není jako dřív, tak už nemám důvod ji sem dávat.
13. únor 2017
Já mám docela ráda, když vidim s kym komunikuju. Soukromí na netu je podle mě dneska už jen iluze...
13. únor 2017
Taky jsem ráda když vidím s kým komunikuju, takže pokud nechceš být vyloženě inkognito, tak jí dej 😉
13. únor 2017
vůbec neřeším, jestli někdo fotku má, nebo ne. stejně si tam může dát fotku staženou někde z netu. Za mě to nemá žádnou vypovídací hodnotu.
13. únor 2017
apacheee
AMBASADORKAMám raději profily s fotkou, ale nijak mě neurazí, když někdo nemá
13. únor 2017
plksv
autorTo jste mi, holky, teda poradily 🙂.
13. únor 2017
Já mám radši, když tam ta fotka je...pokud je teda opravdu skutečná 🙂
13. únor 2017
Raději komunikuju s reálným člověkem 😉🙂
24. únor 2017
Za mě dát. Píšeme sem své názory, dotazy i odpovědi, proč se schovávat za přezdívku a obrázek. Soukromí je stejně jen relativní v okamžiku kdy se začnete k čemukoli vyjadřovat na netu, fotkou už se moc nezmění.