icon

Je ta moje holka normální? Ve čtvrtek jde na operaci s kolenem, budou jí zašívat roztržený meniskus. Operaci má projetou na YouTube zvenku i zevnitř a lituje, že to bude v celkové narkoze, že by to ráda sledovala 🙂. Tak jo, chce studovat medicínu, ale mně bylo špatně, jenom když mi to popisovala🙂!

avatar

je normální, moje si odnesla rentgen zlomené ruky a chtěla ho zarámovat

13. únor 2018
avatar

Kdyby chtela, muze to mit v lokalni, me takhle sily krizaky a rovnali meniskus

13. únor 2018
avatar

Jj. Ja ji chapu. Kdyz mi sili ruky, taky jsem koukala nadsene, protoze jsem to mohla konecne videt “nazivo”
Doktor se desil, ze omdlim a ja ho nadsene uklidnovala a povzbuzovala ho, at mi tu juzbu hlavne udela peknou 🙂

13. únor 2018
avatar

Též bych TO asi vidět nemusela, ale zájem chápu🙂 mmch mám též za sebou operaci utrzeneho menisku, napřed artroskopie, ta se nepovedla,tak pak na klasickou operaci. Jenže to bylo v listopadu a já už na Vánoce MUSELA s partou na lyže... koleno to pomocí ortezy ustálo, ale jizvu mám nehezkou. Takže at to dcera pak fakt nepodceni a nechá to v klidu zahojit, škoda mít zjizveny koleno...

13. únor 2018
avatar
plksv
autor

@dita_a_ivan jé, moc díky za péči a starost 🙂. Holka naštěstí ví, do čeho jde, jedno koleno jí operovali před dvěma roky a kvůli bolesti se už těší, až jí zoperují to druhé. Kdyby to nenaplánovala na jarní prázdniny, už to má dávno za sebou 🙂. Každopádně na sjezdovky už se asi nikdy nepostaví.

13. únor 2018
avatar

@plksv fakt ne..? Já tedy dodnes lyžuju s ortezou (od operace je to přes 20 let..), ale ani mi tehdy vyloženě nikdo lyžovat nezakázal. A ten úraz, kvůli kterému byly operace, se mi na lyžích stal..
Ale každou výraznou změnu počasí v tom kolenu cítím😀

13. únor 2018
avatar

Naposledy, když jsem šla trhat zub jsem celou noc koukala na youtube na videa o trhání zubů a všem podobném 😁 vždy si i stěžuju že bych ty zákroky, i hodinovou opravu zubu chtěla vidět aspoň v zrcadle, ať z toho mám za ty peníze i něco víc 😁

13. únor 2018
avatar
plksv
autor

@bobo2015 je to bohužel něco náročnějšího.

14. únor 2018
avatar
plksv
autor

@dita_a_ivan bohužel to není po úrazu, takhle zmasakrovaná kolena dostala do vínku. Bude s tím mít problémy celý život, má se na to připravit ☹.

14. únor 2018
avatar

@plksv to je mi líto... mladá holka a takováhle pakárna 🙁

14. únor 2018