Jsem s dětmi v bazénu a mám výhled na chlapy, jak pracují na střeše - celý den! Je mi z toho úzko!
Aspoň je nač se dívat nebo ne?👹😂
Jako me tohle pocasi nevadi, ale jenom proto, ze muzu byt zavrena doma... Jinak teda vsechny pracujici lituju... Jako byt cely den na slunci, to je masakr...
Takový výhled jsem měla před třemi lety, když soused s kamarádama a bráchou (dvojčetem) sundavali střechu. A že to byl luxusní výhled na vypracovaná těla sportovců. Ale tehdy bylo myslím jen nějakých 25°C. V tomhle horku bych jim snad i to občerstvení doneslw. Chudáci
Můj muž dělá stabyvedoucího a je na úpalu celý den..😣 vždycky když přijede domů obalí si celou hlavu vcetne obliceje ledovým ručníkem a normálně se z toho páří..😲
mám kamaráda, co dělá střechy a říkal, že je to mazec, ale že je prostě zvyklej, víc pijou, chladí se... a taky si to nechá "zaplatit".. no zadarmo by to asi v tomhle nedělal, no ;) ale jinak souhlasím, musí to být masakr v tomhle vedru...
Jsou takové zaměstnání. Mamka dělá taky ve vedrech a říkala, že je to k nevydrženi ale prostě musí.
Holky, ta střecha je naše a ti chlapi jsou manžel, syn a dva kamarádi, kteří pracují zadarmo!
Tenhle pohled jsem měla nedávno, když nám chlapi dělali pergolu a kryté stání, až mi bylo fakt trapně, źe jsmejim v tomhle počasí dali zakázku. Mají můj neskutečný obdiv.