Každý rok předposlední týden školy probíhá na našem gymnáziu tzv. projektový týden. Je to týden netradičního vyučování. Já třeba letos s kolegy pořádám projekt S knihou v batohu. Chodíme po Hostýnských vrších a Chřibech, kolegyně, co má zeměpis, rozdá s komentářem mapy, já na zastávkách nahlas čtu a kolega biolog komentuje každou rostlinku, brouka, houbu. Je to skvělé, moc si to užívám, občas mám pocit, že víc než studenti! Ne, dávají dobrou zpětnou vazbu 😀
Hned bych se k vám přidala 😀 Milujeme s rodinou výlety do přírody. Tak hodně hezkých zážitků a žádná klíšťata😉
To je bozi! Tohle bych svym detem nejradeji usporadala take (tedy, az budou vetsi), ale mam obavy, ze byt mam prirodu rada, tak bych v biologicke oblasti shorela jak papir 😭. A botanicky klic jsem se nikdy nenaucila pouzivat...
Tohle je super přístup k vyučování!
Jo, něco podobného bylo na našem gymplu taky, ale během maturitního týdne, aby byl ve škole klid 😀 A dokonce je ten gympl ve stejném regionu, jako ten tvůj.
Zrovna dnes mi vyprávěla kolegyně v práci o tom, jaké jsou ty projekty na vaší škole (její děti tam chodí) a mě to připadá úplně úžasné. Chvíli jsme zalitovala, že nejsem zase studentka...🙂
Nejde mi přidat fotka ke kz, tak aspoň v komentáři