Mám dvě volné vyučovací hodiny, odpadli mi teď už maturanti. Místo toho, abych se prokousávala hromadou slohovek, procházím na telefonu MK. Hezká pracovní náplň 🙂.
no co, vsude si muzes precist koniny😅
5. čer 2018
to znám, ale já dnes už odhalila češtinářce dva blbečky, co obšlehli stejnou slohovku z webu 😀 přitom tak lehká úvaha na téma "jak nás ovlivňují média"
5. čer 2018
To já dělám běžně v práci 😁😁
5. čer 2018
Ale co, vždyť už je konec roku. 🤔
Blbý je, ze ty slohovky nepockaji pres prázdniny. 😎😠