8. led 2018
8. led 2018
Lepil a vyřezával z překližky můj táta, když máma se mnou byla v porodnici (1982/3)
8. led 2018
Taky ho mame. Lepil ho na preklizku muj pradeda. Jen se mu nepodarily ty sokly, takze to furt desne pada a cele Vanoce vzdy byly o tom, kdo narovna betlem 🙂)
8. led 2018
@plksv Tak nevim, prvně prý vyšel v roce 1958
http://www.filokartie.cz/vznik-a-vydani-ctyrarc...
8. led 2018
... 100 let se se 100 lety sešlo a opět je tu nošení dětí 😉 Nyní na břiše, takže za 100 let opět na zádech 😉
8. led 2018
Praděda má twn stejný a dokonce svítí😁
9. led 2018
taky ho má babička doma, opravdu 100 let starý není...
10. led 2018
mamka ho ma taky
12. led 2018



Nádherný, závidím.