apacheee
AMBASADORKATam dík, budu muset kvůli tobě do krámu 🙂
21. dub 2018
Máme to stejně, včera koupen meloun za 150,-. Chuť sice nic moc, ale v létě to není kolikrát o moc lepší.
21. dub 2018
Poroz, u nás dnes koupací sezona zahájena 😀😉
21. dub 2018

Tyjo, bacha na termaly... 😂