Melounová sezóna zahájena! Celá naše rodina miluje 🍉, ale mrňous nejvíc. Kdykoliv ho viděl v zimě v obchodě, nutil mě ho koupit. Řekla jsem, že až bude chodit v tričku. Včera v obchodě zastavil u melounů, řekl, že v tričku už chodí, a když bych ho teď nekoupila, že bych vlastně lhala! Co mi zbylo... U pokladny jsem skřípala zuby. Příští rok budu chytřejší - meloun kupuji, až se budeme koupat v bazénu - venku! ( aby zas něco nevymyslel).
apacheee
AMBASADORKATam dík, budu muset kvůli tobě do krámu 🙂
21. dub 2018
Máme to stejně, včera koupen meloun za 150,-. Chuť sice nic moc, ale v létě to není kolikrát o moc lepší.
21. dub 2018
Poroz, u nás dnes koupací sezona zahájena 😀😉
21. dub 2018

Tyjo, bacha na termaly... 😂