Po zaklepání jsem vstoupila do pokoje své dcery (15 let) a našla ji v slzách nad knihou. A víte, co četla? Povinnou četbu - Romeo a Julie 🙂.
Nad povinnou četbou jsem taky hodně brečela, jen teda asi z jinýho důvodu. 😂
24. srp 2017
Tak ji zkus vzít na představení Romeo a Julie, kde hraje Marek Holý...
Neskutečný... Viděla jsem tu hru tolikrát...
A na tomhle brečeli fakt i chlapi v padesáti.
Úžasné představení...
24. srp 2017
Temno je taky hroznej doják :D
25. srp 2017
Po kom to dite je? 😀
31. srp 2017
plksv
autor@lvicek2000 po mamince?
31. srp 2017
To je klasika 🙂