icon

Podělte se prosím o recept na něco sladkého z hrušek. Děkuji...

avatar

Podusit,přisypat puding.prášek a nalít do formy vyložené piškotama. Vychladit. Děláme i z jablek

29. srp 2018
avatar

Nebo štrůdl.

29. srp 2018
avatar

Hruskovy crumble

29. srp 2018
avatar

Tarte Tatin 😉

29. srp 2018
avatar

Udelej apple pie, jen misto jablek hrusky, je to taky luxus..mnam

29. srp 2018
avatar

Štrůdl 😍 zrovna jsme ho před pár dny měli

29. srp 2018
avatar

Štrůdl. Mam ho raději než jablečný . Listové těsto nebo na které jste zvykle, a hrušky jen s vanilkovým cukrem.

29. srp 2018
avatar

Francouzský hruškový koláč. Moc dobrý, když nemám hrušky dávám jablka.

29. srp 2018
avatar
plksv
autor

Holky, moc všem díky, posílám srdíčka! Postupně asi udělám všecko, hrušek máme nadúrodu 🙂.

30. srp 2018