Poraďte prosím!
Budeme dělat vestavěnou skříň přes celou stěnu. Protože je tam nějaký tepelný most a mohla by se tam dělat plíseň, nemůžeme to uzavřít dřevěnou skříní. Takže tam bude lehká samonosná konstrukce a teď: co před ni? Zatím spekuluji o šesti roletách, nebo vertikálních žaluziích a nejvíc mě láká japonská stěna. Nemáte s ní prosím někdo zkušenost? Klady x zápory? Nebo nenapadá Vás ještě nějaká jiná možnost?
Je taková obyčejná, ale nemám ráda záclony, tak jsem si ji vybrala..
Foto nic moc. Kolem jsou hračky, které jsem fotit nechtěla..
Ta v předsíni je děsná. Ničí se to. Plánovali jsme tam skleněné dveře, ale k tomu nedojde..
Takhle se to ničí, ale ty u okna jsou v pohodě.. jsou z Ikea, tak asi budeš mít lepší kvalitu..
Máme místo závěsů a je to super







My japonskou stěnu máme u okna a pak místo dveří do předsíně, kvůli úspoře místa. Odpoledne Ti to vyfotím. Máme ji už 8 let z Ikea. U oken je to v pohodě. Ale v té předsíni se to ničí, máme druhé za těch 8 let. Byla tam vidět různá ohnutí a na stranách se to trochu páralo..