Poraďte prosím - do čeho nakládáte maso 🍗? Já pořád dokola olivový olej, česnek a bylinky - co dům a zahrada dá, nebo vajíčko, hořčice, solamil, sójovka, koření. Volá to po experimentu 🙂!
Ja s nejvetsi oblibou nakladam maso jako na rarášky a kdyz to mame jist jen dospeli pridavam cesnek a chilly
2. pro 2017
kuřecí do bílého jogurtu s kořením
2. pro 2017
Ted mam naložené kuřecí v acidofilnim mléce s česnekem a bylinkami
2. pro 2017
Bílý jogurt s česnekem a bylinkami.. Pak mám ráda medovou a citronovou marinádu.. 🙂
2. pro 2017
ja treba delam kridla nalozeny marinade (kecup, zazvor, cesnek, sojovka a sladka sweet chilly omacka)