Používáte některá remosku? Pokud ano, s jakou jste prosím spokojené?
S dovolenim se hackuji, take shanim. 🙂
30. zář 2018
My jsme dostali asi před 4 lety Bravosku a je super 👍🏻 Dá se na ní i smažit.
30. zář 2018
Mam a je super...
30. zář 2018
Vyborna vec 👍👍👍
30. zář 2018
https://www.mall.cz/elektricke-panve/remoska-r2...
Mám tuhle a maximální spokojenost.
30. zář 2018
Já měla bravosku do našeho prvního bytu, kde nebyla trouba. Nebo ji vozím na dovolený, když v apartmánech není trouba, ale jinak doma ji už nepoužívám, trouba je trouba.
30. zář 2018
Mám starou x let po babičce a používám docela často. Na pečení masa i buchet když toho nechci dělat moc
30. zář 2018
Já mám tuto: https://pecici-panve.heureka.cz/remoska-r-22f-g...
A je to skvělá věc, dělám v ní vážně často a kudy chodím, tudy chválím 🙂
30. zář 2018
Taky nad ní přemýšlím 😉