icon

Používáte některá remosku? Pokud ano, s jakou jste prosím spokojené?

avatar

Taky nad ní přemýšlím 😉

30. zář 2018
avatar

S dovolenim se hackuji, take shanim. 🙂

30. zář 2018
avatar

My jsme dostali asi před 4 lety Bravosku a je super 👍🏻 Dá se na ní i smažit.

30. zář 2018
avatar

Mam a je super...

30. zář 2018
avatar

Vyborna vec 👍👍👍

30. zář 2018
avatar
30. zář 2018
avatar

Já měla bravosku do našeho prvního bytu, kde nebyla trouba. Nebo ji vozím na dovolený, když v apartmánech není trouba, ale jinak doma ji už nepoužívám, trouba je trouba.

30. zář 2018
avatar

Mám starou x let po babičce a používám docela často. Na pečení masa i buchet když toho nechci dělat moc

30. zář 2018
avatar

Já mám tuto: https://pecici-panve.heureka.cz/remoska-r-22f-g...

A je to skvělá věc, dělám v ní vážně často a kudy chodím, tudy chválím 🙂

30. zář 2018