Bobek malej!Ať jste brzo doma!
Jejda jejda, to snad neni ani mozne, chudatko male.At je brzy lip a Ty se drz 😘
☹️ Ale také se přidávám ať je brzo lépe a Ty se drž.
Bobiš ať je brzo dobře 😘

Můj brácha měl takto ruku dokonce třikrát za sebou zlomenou, vždy mu to rovnali. Doporučili vápník v tobolkách, asi Caltrate se to jmenovalo, aby se kost rychleji zavapnila a zpevnila. Vše bude ok neboj 😉 ať je mu brzo lépe.
Nekecej, to je hrůza. My tím prošli na začátku června, však víš, a finální kontrolu máme až v pondělí... A má noční můra je, že na to zase spadne. Fakt vím, jak ti je, děs... Moc mě to mrzí. Co dělal?
@nadja73
@petrusew
@rexinka
@missinek
@lucka00024 holky, moc díky za podporu a některé z Vás za ♥ 🙂. Už jsme doma.
@janapechova prosím Tě, nestraš, 3x to nedám!!! O vápníku už jsem taky spekulovala.
@lvicek2000 Leni, skočil z průlezky a spadl na tu zlomenou ruku, která se tvářila už jako zdravá, ale ten nápor prostě nevydržela. Mluvila jsem o tom s chirurgem, že to přece není normální, jestli jsem něco nezanedbala a on říkal, že kluk má kosti v pohodě, že to prostě byla blbá shoda náhod. Prý nesmí padat 🙂. Tak jsme se zasmáli... Náš kluk je živé vesnické dítě. Bavili jsme se s manželem - když mu zakážem průlezky, spadne doma na zahradě (to bylo u té první zlomeniny - pidipád z malého pařízku do pilin). A když nespadne na zahradě, bude dělat salta na posteli. Prostě se budem modlit, aby nic dalšího nebylo. Problém je v tom, že teď to hojení bude opravdu na dlouho a s možnými komplikacemi, začíná školní rok a do školky mi ho se sádrou nevezmou. Vymýšlíme krizová řešení...
Pro chirurgy 🙂.
@plksv Ne to nechci strašit, promiň. Jen, že jsou na tom podobně 😉 Určitě nějaký vápník pořiď.
@plksv já to znám, řešila jsem to celý červen. Jako Justynka je to samý. Pořád v pohybu a pořád padá. Na poslední kontrole nám po sundání sádry napsal do zprávy doporuceni:nosit ortezu a nepadat. Vtipálek. Ale ona je živel, už spadla asi 1000x. Jen prostě doufám, že si dá nějaký její anděl strážný větší pozor 😅
Na nějaký větší aktivity ji ale ještě tu ortezu nacpu. Jako ve finále ji sádra vlastně neomezila v žádných aktivitách kromě koupání, ale znovu bych to fakt absolvovat nechtěla. Ten týden kolem operace byl psychicky náročný, ale jen pro mě. Takže drž se.
Letos je to léto úplně na hovno .. brzké uzdravení ❤


Bože 😢😢😢 to je ťunťa, preju hodně zdraví vám oběma, u tebe myslím hlavně teď toho psychického 😉