Tak to jsem se neodvazila, Justa by sla ke dnu hned 😀 Ale v pondeli uz SNAD sadru sundaji...
4. črc 2018
plksv
autor@thecaroline já jsem právě s potravinovou fólií neudělala vůbec dobrou zkušenost, Sádra mokrá a bála jsem se, co bude🙂.
@lvicek2000 u nás to jde, voda je mu po prsa a ví, že to nesmí moc namáčet. Dnes ji namočil důkladně a dobré (3 igeliťáky a spousta izolepy). A jdeme sundávat ve středu - doufám. Vám držím v pondělí palce🙂.
5. črc 2018
@plksv Justyna prave u nas v bazene nestaci, takze smolik. A ted jsme se vratili z detske bazenove party, to mi ji bylo trochu lito. Ale uz se brzy docka..
5. črc 2018

Mě sádru balila mamka kdysi do potravinařské folie a izolepa 😀