Slyším puberťákův výkřik. Ptám se, co se stalo. Prý: "Karma z dětství, stoupl jsem na Lego 😀."
Tříleťák tuhle stoupnul na duplo, až ho to posadilo na zadek. Hodil po mě výraz mámo co to sakra. Muhehehe

20. črc 2019
@mish_ka karma je zdarma 😀
20. črc 2019
Boží😂😂😂
20. črc 2019
😂😂😂
20. črc 2019
🤣🤣🤣
20. črc 2019
Kruh se uzavírá😂
20. črc 2019
plksv
autor@beruska125 tak to je maximálně trefné!
20. črc 2019
😂😂😂😂😂 tak a mám kafe na monitoru 😀