icon
avatar
plksv
Zpráva byla změněna    20. črc 2019    

Slyším puberťákův výkřik. Ptám se, co se stalo. Prý: "Karma z dětství, stoupl jsem na Lego 😀."

avatar

😂😂😂😂😂 tak a mám kafe na monitoru 😀

20. črc 2019
avatar

Tříleťák tuhle stoupnul na duplo, až ho to posadilo na zadek. Hodil po mě výraz mámo co to sakra. Muhehehe

sticker
20. črc 2019
avatar

@mish_ka karma je zdarma 😀

20. črc 2019
avatar

Boží😂😂😂

20. črc 2019
avatar

😂😂😂

20. črc 2019
avatar

🤣🤣🤣

20. črc 2019
avatar

Kruh se uzavírá😂

20. črc 2019
avatar
plksv
autor

@beruska125 tak to je maximálně trefné!

20. črc 2019