Tak jsem byla dnes u kadeřnice a nechala jsem si do blond vlasů udělat hnědý melír. Manžela málem trefilo, už tři hodiny to vydýchává 🙂. Sice to maskuje řečmi jako: Hlavně že tobě se to líbí, ale tváří se jak boží umučení. Ještě že se to vymyje 🙂, asi si budu muset umývat hlavu dvakrát denně 😀. Taky tak Vaši muži nesnáší změny?
no já si taky nechala z blond vlasy na hnědo a taky se mu to nelíbilo ale samozřejmě neřekl to 🙂taky sem šla zpět na blond
Všimnul si, když jsem přišla růžová 🤣. Jinak to nevnímá a asi mu to je i jedno ☺️
Ja kvuli tomu dlouhy zmeny nedelala, ted uz si rikam ze bych treba neco vymyslela, ale obavy z toho mam to teda joo..
*teda dlouho
Když jsem vlasy v délce pod lopatky ostříhala na mikádo rozdychaval to týden😀
První manzel byl zásadně proti. Dlouhe, cerne. Takže po rozchodu první co bylo že jsem stáhla černou 😂😂. Ted jsem zrzava a vlasy do pasu mám po ramena. Jsem nejspokojenejsi a můj nynejsi kluk mi všechny změny schválil a líbí se mu to😊
mymu muzi to je jedno. Ale v tom smyslu, ze se mu libim ve vsem, co si na hlave necham udelat. Ja nemenim barvu, jsem prirodni blond, ale casto menim strihy. Se tak rano probudim, zkonstatuju, ze me nebavi dlouhe a jdu na 2cm.A tak 😀 nevadi mu to, vlady dorostou
můj chlap by si nevšiml ;o) Ale za mě je to škoda, musí to vypadat zvláštně ;o)
Kdyz se mu to nelíbí, tak mlčí 😀
Jediné, co muž vydýchával, když jsem přišla ostříhaná na ježka. 🤷😂😂 Jinak byl na moje kreace (co dva týdny nová barva, různé meliry, podbarvení, rasta copánky, trvalá, různé střihy atp) zvyklý. 👍😁😁
@klea81 proč by měly vypadat hnědé meliry v blonďaté zvláštně?
Mě řekl: A tohle jako stálo 500 kč??
@tereza2016h protože se spíš dávají blonďaté do hnědých vlasů ne naopak ;o)
@michaela___ měla jsem ježka 7 let a manžel mě miloval stejně jako s vlasy pod lopatky, vlasy jsou to poslední, co by se mělo řešit ve vztahu ;o)
@klea81 Tak samozřejmě. Pro něj to byl prostě šok, když jsem odcházela s dlouhými vlasy a vrátila se s ježkem. Nikde nepíšu, že by mě o to méně miloval. 🤦😂😂 Zase z druhé strany, mně se nelíbí muži s dlouhými vlasy a plnovousem, tak by muže nenapadlo si něco takového nechat růst. Stejně tak já vím, že se mu nelíbí ženy s krátkými vlasy (na ježka), tak se nestříhám na krátko. Já ale ani nechci, pro mě je nejpohodlnější si udělat drdol, takže délka vlasů vždy tak, aby šel drdol. 👍😂😂
@tereza2016h tak záleží jaký kontrast odstínů tam je,ale nemyslím si,že by to mělo být tak šílene. A třeba paní myslela blond melír a hnědý melír,ne celá hlava
Mému muži je to celkem fuk. Už toho zažil hodně 😀
Od hodně krátkých, přes dlouhé, různé barevné. Divný melír v černé barvě ... ohnivě červené balayage do medově hnědé.
Teď už dlouho mám stejný účet a koketuji s tím, že by to chtělo změnu 😀 😀
Záleží, jak je Váš muž zvyklý 🙂 A jak moc je to velká změna proti původnímu.
mně po zkrácení řekl: to je ale změna 😀 a nic víc...tak jsem to za dva měsíce zkrátila ještě víc a to už mi prej sluší, tak nevím, jestli je to pravda, nebo se poučil 😂 ale cenu komentuje vždycky
Chodila jsem kdysi s klukem, ktery me dlouho ukecaval na zmenu. Mela jsem dlouhe blond vlasy a on touzil po cernovlasce. Nakonec jsem podlehla a sla do toho. No a on me tyden nato opustil kvuli nasi blondate kamaradce 😂
vsiml si az kdyz jsem prisla s modryma vlasama :(